ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Увага! В четвер, 16 червня, Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України розпочинає міжнародний проект «Україна – громадський неспокій» з видачі продуктових ваучерів внутрішньо-переміщеним особам
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 15 червня 2016, 12:42

 

Проект здійснюється з метою поліпшення умов життя та соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей і передбачає видачу продуктових ваучерів мережі «Сільпо» малозахищеним категоріям громадян з числа внутрішньо-переміщених осіб. На Вінниччині продуктові ваучери, еквівалентом в 1000 гривень, зможуть отримати 1500 осіб.

Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яка фінансує проект, визначила наступні категорії отримувачів:

  1. Багатодітні сім’ї (троє та більше дітей до 18 років) за наявністю паспорту; документу, який засвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей; копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.
  2. Інваліди 1-ї та 2-ї груп, віком до 70-ти років за наявністю паспорту та пенсійного посвідчення із зазначенням групи інвалідності; копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.
  3. Одинокі годувальники з дітьми до 18 років за наявністю паспорту; довідки з УТСЗН, яка посвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей; копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.
  4. Одинокі люди похилого віку (70 та більше років) за наявністю паспорта; пенсійного посвідчення; документу, який підтверджує самотнє проживання; копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

Отримати продуктові ваучери можна в приміщенні обласної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 12.

Довідкову інформацію можна отримати за номерами: 050 250 48 67 та 068 850 32 74

Останнє оновлення на Середа, 15 червня 2016, 13:09
 
14 червня - Всесвітній день донора
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 14 червня 2016, 08:35

14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові. Донор - це людина, яка добровільно дає свою кров чи її компоненти для хворих, які цього потребують.

Перше переливання крові від однієї людини до іншої відбулося у 1819 році в Англії. Проте застосовувати новий метод в лікувальній практиці почали після відкриття у 1900 році австрійським ученим Карлом Ландштейнером груп крові та створення в 1908 році вчення про імунітет Іллею Мечниковим та Паулем Ерліхом. В 1930 році Карл Ландштейнер за своє видатне відкриття отримав Нобелівську премію.

Посвідчення «Почесний донор України» мають майже 100 тисяч осіб, звання «Заслужений донор України» - біля 100, а донору з Дніпропетровська Володимиру Ніколаєву, який безоплатно здав кров та плазму крові більше 500 разів, присвоєно звання «Герой України».

Вітаємо зі святом! Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині…

Фотографія з відкритих джерел


Останнє оновлення на Вівторок, 14 червня 2016, 08:55
 
Рятувати життя - справа кожного
PDF Друк e-mail

Добре відомо, що допомогти потерпілим у перші години нещастя може лише той, хто володіє спеціальними навичками та вмінням надання першої допомоги. У цих умовах діяти потрібно швидко і рішуче, тому що від того, як рятівник поведе себе, залежить здоров’я, а, нерідко, й життя людини.
Одним із актуальних напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста є просвітницька робота з питань навчання населення навичкам надання невідкладної медичної допомоги постраждалим внаслідок стихійних лих, техногенних катастроф, ДТП, побутових травм, тощо.
15 січня 2016 р. в Державному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти № 1» м. Вінниці відбувся тематичний тренінг з надання першої допомоги. За сприяння керівника закладу Миколи Панасюка та інженера з охорони праці Павліни Сушко в заході взяли участь близько 90 осіб – це педагогічні працівники, господарський персонал та адміністрація закладу.
Учасників тренінгу навчали прийомам проведення серцево-легеневої реанімації (штучне дихання, непрямий масаж серця), правилам накладання пов’язки, джгута, шини та інших основних маніпуляцій, давали поради і вчили плану дій, які можуть допомогти врятувати і врятуватися в небезпечній ситуації.
Під час майстер-класу застосовувались манекени, перев’язувальні матеріали, підручні засоби, які можна було б використати в разі нещасного випадку.
Розповідь і приклади тренера ОО ТЧХУ Юрія Марценюка доповнювали слайди. Його асистентами були медичні сестри міської організації Товариства Червоного Хреста: Тетяна Олицька, Людмила Магельницька, Ірина Хоменко, Галина Бацалай.
Захід пройшов у теплій емоційній обстановці. Сподобався усім присутнім інформативністю та наочністю. Учасники заходу активно ставили запитання, пробували й самі працювати з манекенами.
Червонохрестівці достеменно переконані, що лише навички, практика та тренування допоможуть оволодіти знаннями, які допоможуть спрацювати критичної миті.


Голова Вінницької міської організації Товариства
Червоного Хреста України Н.М.Косаківська

 

 
Пункти обігріву
PDF Друк e-mail

В зв’язку з погіршенням погодних умов комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА було прийнято рішення про розгортання пунктів обігріву.
Зокрема, 31 грудня 2015 р. на площі біля центрального автовокзалу м. Вінниці працівниками ДСНС був встановлений опалювальний намет з облаштованими місцями для відпочинку, пункт харчування з пересувною кухнею. Це дало можливість уже в перші дні нового року знайти притулок та обігрітись безхатченкам та іншим громадянам, які потрапили у скрутне становище.
Традиційно, працівники Товариства Червоного Хреста не залишились осторонь розпочатої органам влади акції. Щоденно пункт обігріву відвідує медичний працівник міської організації Червоного Хреста. Крім консультацій та порад, при необхідності, він надає посильну медичну допомогу.
На звернення Товариства Червоного Хреста збір теплого одягу, взуття та продуктів для відвідувачів пунктів обігріву відгукуються небайдужі Вінничани.

 

 
ЗАЯВА КОЛЕКТИВУ
PDF Друк e-mail

Заява

колективу Вінницької обласної організації
Товариства Червоного Хреста України

Колектив Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, переглянувши відео сюжет телеканалу «Громадське ТБ» 13.01.2016 р. щодо діяльності окремих районних організацій Товариства м. Києва, їх працівників та волонтерів (мається на увазі згадана у передачі голова первинної організації ЧХ), засуджує факти ганебної їх поведінки. Вони порушили Кодекс поведінки працівників та волонтерів Червоного Хреста.
Вважаємо за необхідне перевірити діяльність вказаних у відео сюжеті організацій Червоного Хреста з метою детального з’ясування обставин, прозорої експертної оцінки, громадського та фахового обговорення.
Разом з тим, ми впевнені в тому, що прикрі факти, оприлюднені у відео сюжеті в жодному разі не можуть бути сприйняті суспільством як оцінка загальної діяльності Товариства Червоного Хреста України яке, впродовж уже майже століття, гідно виконує свою гуманітарну місію.
Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України завжди відкрита до спілкування та співробітництва. Готова виконувати благородну місію червонохресного Руху на засадах відкритості, чесності й прозорості.


Голова ВОО ТЧХУ С.А.Глухенький

 
Сторінка 10 з 22
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ