ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Тренінг з першої допомоги
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:40

Червоний Хрест провів тренінг з першої допомоги для співробітників «Дитячої планети». Тренер Вінницької ОО Юрій Марценюк навчив учасників, як правильно надати першу допомогу при втраті свідомості, при травмах різного характеру та зробити непрямий масаж серця. Тренінг пройшов у дружній атмосфері, а його учасники змогли попрактикуватись у наданні першої допомоги на манекенах.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:44
 
Всесвітній день боротьби з туберкульозом
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:27

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Вінницька міська організація Червоного Хреста провела акцію в коледжі будівництва та архітектури. Студенти взяли участь в тематичному конкурсі малюнку, поділились своїми знаннями та отримали подарунки від Червоного Хреста.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:35
 
На Вінниччині стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 22 березня 2017, 02:00

З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ\СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи місячника – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися та інших малозабезпечених категорій.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть: 
• надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення;
• поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
• поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 99 років поспіль –
це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Зібрані кошти перераховуйте на розрахунковий рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України:
р/р 26001060509598 в ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія,
МФО 302689, код 02940109
з поміткою «Місячник Товариства Червоного Хреста України».

Пожертви в натуральному виразі здавайте в місцеві осередки Червоного Хреста.

Останнє оновлення на Четвер, 30 березня 2017, 13:38
 
День боротьби проти туберкульозу
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 22 березня 2017, 14:29

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція, присвячена відзначенню всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу. В заході взяли участь представники Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, спеціалісти Вінницького обласного Центру здоров’я, обласні фахівці-фтизіатри, представники громадських організації.
Про діяльність Червоного Хреста у боротьбі з туберкульозом розповів голова Вінницької ОО Сергій Глухенький. З березня 2014 року обласна організація ТЧХУ долучилась до реалізації проекту «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування мультирезистентного туберкульозу». Станом на 20 березня 2017 року під супроводом знаходилось 185 хворих, 97 з них вже завершили лікування. З метою соціальної підтримки хворі отримали 2600 продуктових наборів.

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2017, 14:32
 
Тренінг з першої допомоги
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 22 березня 2017, 14:22

Тренер Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста Юрій Марценюк та волонтери загону швидкого реагування разом з командою волонтерів ЦГІ “Ірбіс”, взяли участь у заняттях з невідкладної домедичної допомоги та тактичної медицини на зборах резервістів у м. Хмільник. Волонтери поділились з війскьвослужбовцями резерву знаннями із зупинки критичних кровотеч, найефективнішими методами евакуації поранених із червоної зони, транспортування поранених у жовтій зоні та розібрати склад військової аптечки.

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2017, 14:28
 
Сторінка 6 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ