ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Допомога евакуйованим мешканцям населених пунктів поблизу с. Калинівка
PDF Друк e-mail

27 вересня волонтери та співробітники Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України оперативно закупили товари першої необхідності для людей, яких евакуювали через пожежу на військових складах у селі Калинівка (Вінницька область).

Близько 18-ти годин 118 людей з евакопункту в селі Нова Гребля отримали гігієнічні набори.

Ще 30 комплектів постільної білизни Вінницька обласна організація Товариства передала в школу №6 м. Вінниця, де тимчасово були розміщені. За повідомленнями представників місцевої влади, сьогодні евакуйовані громадяни провернуться до власних домівок в Калинівці.

“Надзвичайної ситуації такого характеру і масштабу на Вінниччині ще не було, це не просто пожежа, – розповів Сергій Глухенький, голова Вінницької організації Товариства. – У нас немає досвіду роботи при таких ситуаціях, але наші волонтери брали участь в багатьох тренуваннях та семінарах і відпрацьовували це теоретично. А тут ми діяли на практиці, взявши до уваги досвід Харківської області. Ми бачили, як там працювали люди. Головне в даній ситуації – це координація та співпраця зі штабом, органами державної влади та ДСНС, аби дізнатись, які є потреби в людей і де вони знаходяться, і вчасно надати допомогу”.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 12:54
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ