ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Зведений загін швидкого реагування чергував на Міжнаціональній прощі в Зарваниці.
PDF Друк e-mail

Протягом двох днів, 15-16 липня, загони швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України чергували на Міжнаціональній прощі в Марійському центрі в Зарваниці на Тернопільщині. Цього року у загальнонаціональній прощі взяли участь близько 100 тисяч прочан. Віряни йшли пішки з Тернополя до Зарваниці 60 км. 
В чергуванні взяли участь члени загонів швидкого реагування з Тернополя, Вінниці та Івано-Франківська. Протягом двох днів члени зведеного загону швидкого реагування допомогли більше 1000 постраждалим. Загонівці надали першу допомогу людям з порушенням мозкового кровообігу, тепловим та сонячними ударами, випадками аритмії, порушенням тиску, розтягненням м’язів, болями в суглобах та при пошкодженні шкіри стоп. Крім того, волонтери надали першу допомогу двом людям, в яких стався приступ епілепсії, та передали їх лікарям швидкої допомоги. 
Цьогоріч проща присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-річчю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. В ніч на 16 липня відбувся багатотисячний похід паломників із запаленими свічками від парафіяльного храму Зарваниці до місця появи Богородиці.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 13:58
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ