ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Пункти обігріву
PDF Друк e-mail

В зв’язку з погіршенням погодних умов комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА було прийнято рішення про розгортання пунктів обігріву.
Зокрема, 31 грудня 2015 р. на площі біля центрального автовокзалу м. Вінниці працівниками ДСНС був встановлений опалювальний намет з облаштованими місцями для відпочинку, пункт харчування з пересувною кухнею. Це дало можливість уже в перші дні нового року знайти притулок та обігрітись безхатченкам та іншим громадянам, які потрапили у скрутне становище.
Традиційно, працівники Товариства Червоного Хреста не залишились осторонь розпочатої органам влади акції. Щоденно пункт обігріву відвідує медичний працівник міської організації Червоного Хреста. Крім консультацій та порад, при необхідності, він надає посильну медичну допомогу.
На звернення Товариства Червоного Хреста збір теплого одягу, взуття та продуктів для відвідувачів пунктів обігріву відгукуються небайдужі Вінничани.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ