ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Семінар для медсестер, які здійснюють супровід хворих на МР ТБ
PDF Друк e-mail

4 жовтня у Вінницькій обласній організації відбувся семінар в рамках проекту «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на мультирезистентний туберкульоз (МР ТБ) шляхом надання максимально-наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування». Проект фінансується Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією за напрямком «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування МР ТБ».

У семінарі взяли участь 13 медичних сестер. Хворі на МР ТБ, яких вони обслуговують, візьмуть участь у дослідженні та опитуванні для визначення потреб пацієнтів та покращення ефективності лікування, яке проводить МБФ «Альянс громадського здоров’я». Метою такого дослідження є виявлення потреб та задоволеності пацієнтів протягом отримання протитуберкульозної допомоги та супроводу.

У Вінниці проект «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на мультирезистентний туберкульоз (МР ТБ) шляхом надання максимально-наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування» впроваджується з 2014 року. Протягом цього часу супровід (отримання продовольчих наборів двічі на місяць) отримали 263 хворих. На сьогодні під супроводом знаходяться 110 хворих. Дослідження свідчать, що результат лікування хворих на МР ТБ, які отримують супровід в рамках проекту, кращий за тих, які лікуються без нього. Середній показних хворих на МР ТБ, які лікували туберкульоз під супроводом становить 80%, в той час, коли середній показник по Україні становить лише 40%.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 13:06
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ