ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

У Вінниці відбулись триденні навчання загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України
PDF Друк e-mail

В п’ятницю, 4 серпня, у Вінниці розпочався щорічний зліт загонів швидкого реагування (ЗШР) Товариства Червоного Хреста України. Захід зібрав 22 членів ЗШР з Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей. В перший день навчань фахівці психологічної служби, а також радіохімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Вінницькій області продемонстрували алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Також учасники прослухали лекцію з мінної безпеки та взяли участь у тренуванні-симуляції, під час якого відпрацювали алгоритм дій при допомозі дітям внаслідок вибуху. Тренування проходили на базі дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос».
В другий день навчань, 5 серпня, на базі інженерного містечка Державного пожежно-рятувального загону №1 відбулися заплановані практичні заняття із залученням аварійно-рятувального автомобіля аварійно-рятувального загону спеціального призначення, піротехнічної служби та кінолога. Члени ЗШР Товариства Червоного Хреста прослухали лекцію стосовно правил поводження із вибухонебезпечними предметами та умов пошуку людей в екстремальних умовах. Спільно з рятувальниками червонохрестівці практично відпрацювали найбільш складні завдання в умовах, максимально наближених до реальних.
Протягом останнього дня навчань, 6 серпня, на водолазній станції ГУ ДСНС у Вінницькій області волонтери Товариства Червоного Хреста України прослухали лекцію про правила порятунку людей на воді та практично відпрацювали надання першої допомоги потопаючим.
Тренування проходили в дружній атмосфері, учасники здобули багато необхідних знань та змогли вдосконалити навички надання першої допомоги потерпілим в різних ситуаціях.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 14:17
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ