ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

ПРЕС-РЕЛІЗ
PDF Друк e-mail

Про відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом. Товариство Червоного Хреста України розглядає проблему боротьби з ВІЛ/СНІДОМ, передусім, як проблему відповідальності суспільства загалом, і кожного громадянина зокрема, не тільки за своє життя, а й за майбутнє  держави. Адже більшість людей ставляться до інфікованих, або наркотично залежних негативно, навіть агресивно. Товариство вкотре піднімає широку тему прав та захисту тих, хто знаходиться під тиском стигми та дискримінації.         

    З метою поширення інформації з цих питань серед населення та протидії дискримінаційному ставленню до людей, вражених ВІЛ червонохресні організації проводять різні інформаційні заходи: конкурси плакатів, засідання «круглих столів», «свічкові ходи» в пам’ять про тих, хто помер від цієї недуги, розповсюдження листівок, буклетів на центральних вулицях та площах міст, в навчальних закладах, тематичні вікторини «Що ти знаєш про СНІД?» До проведення заходів активно залучаються волонтери Товариства з числа учнівської та студентської молоді.
Четвертий рік поспіль обласна організація Товариства за фінансової і експертної підтримки Американського Червоного Хреста реалізує проект протидії ВІЛ-інфекції серед ув’язнених 5-ти установ  пенітенціарної служби у Вінницькій області.

В рамках проекту проводиться роз’яснювальна робота, обстеження засуджених швидкими тестами. Паралельно проводиться тестування на  вірусні гепатити В і С. Організовано консультації лікарем-фтизіатром та психологом. Засуджені забезпечені інформаційними матеріалами. У кожній колонії з числа засуджених сформовані групи волонтерів. ВІЛ-позитивні, які приймають антиретровірусну терапію,  отримують гепатопротектори та вітаміни.
    Проект здійснюється у співпраці з обласним СНІД-центром, обласним наркологічним диспансером «Соціотерапія», тубдиспансером та державною пенітенціарною службою у Вінницькій області

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо цієї небезпечної хвороби і втілити знання в практику. Якщо люди розуміють, як вона передається, як можна її запобігти та усвідомлюють сьогоднішні реалії життя з ВІЛ-інфекцією – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне життя і життя інших людей, відверто та толерантно поводитися з ВІЛ-інфікованими.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ