ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України
PDF Друк e-mail

Якщо Ви втратили зв’язок з Вашими рідними, ми можемо допомогти.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України допомагає відновити контакти між членами родин, розлучених внаслідок війн, збройних конфліктів, стихійних лих, природних і техногенних катастроф або міграції.

Звертайтесь до нас  - ми допоможемо Вам:

  1. Заповнити разом заяву про розшук. Детальна інформація, надана Вами допоможе нам у пошуку.
  2. Після отримання від Вас інформації про місце, де, на вашу думку, перебуває член Вашої родини, ми зв’яжемось з нашими колегами в цьому регіоні та передамо дані для пошуку.
  3. Ми не можемо гарантувати успіх пошуку, але зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам.

Головна перевага Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, що має особливе значення для розшуку, полягає в тому, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста та національні товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця в світі,  працюючи разом згідно положень Женевських конвенцій, Додаткових Протоколів та основоположних принципів Руху, складають Всесвітню Мережу Червонохресного Руху з відновлення родинних зв’язків.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України була створена у червні 1992 року і є офіційно визнаною службою в Україні, яка безкоштовно згідно з міжнародними правилами здійснює заходи по встановленню долі членів родин, які постраждали внаслідок збройних конфліктів та інших надзвичайних ситуацій в світі.

Звернутись із заявою щодо розшуку зниклих рідних можна у Вінницьку ОО ТЧХУ за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 12. Тел.: (0432) 61 10 93. 

Останнє оновлення на Понеділок, 30 січня 2017, 10:56
 
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ