ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Червоний Хрест підкреслює: благодійні внески мають бути ДОБРОВІЛЬНИМИ
PDF Друк e-mail

Національний комітет Товариства Червоного Хреста України категорично засуджує будь-яку діяльність, повязану з нав’язуванням членства у Товаристві, що порушує Основоположні принципи Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, виключно на яких базується діяльність Товариства.

Ми за жодних обставин не ініціюємо примусові збори членських внесків.

Членські внески – це благодійні внески, які підтримують гуманітарну діяльність Червоного Хреста, допомогу соціально незахищеним верствам населення України. Це самотні літні люди, інваліди, внутрішньо переміщені особи зі сходу України, діти-сироти тощо. Товариство наголошує: за будь-яких обставин такий благодійний внесок має бути зроблений добровільно. Товариство працює над створенням нових програм заохочення та безпосереднього залучення бажаючих до реалізації діяльності Товариства та підвищення соціальної активності населення.

Товариство, працюючи у посиленому режимі у своїх традиційних сферах діяльності та забезпечуючи допомогу постраждалим у результаті збройного конфлікту на сході України вразливим верствам населення, впроваджує діяльність у сфері організаційного розвитку задля забезпечення сучасних підходів та підвищення якості надання послуг гуманітарного, соціального та просвітницького характеру.

У своїй діяльності Товариство займає позицію відкритості й прозорості. Зокрема, інформація про використання коштів державного бюджету протягом 2013 – 2016 років на утримання співробітників патронажної служби, спеціаліста гуманітарного права та служби розшуку знаходиться у вільному доступі на нашому сайті. Його можна завантажити за посиланням: http://redcross.org.ua/information/ у розділі «Використання бюджетних коштів».

Наразі Товариство фіналізує звітність про діяльність за 2016 рік за усіма напрямками своєї роботи, в тому числі фінансову звітність. У найближчий час вона буде оприлюднена на офіційному сайті ТЧХУ http://redcross.org.ua/, про що буде надіслано окремий прес-реліз.

Керівництво Товариства Червоного Хреста України зацікавлено у вихованні практик благодійності в суспільстві, особливо, серед молоді, а також виключно у добровільному приєднанні до Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Для того, щоб мати змогу спільно з небайдужими громадянами виявляти та попереджувати некоректну роботу наших співробітників на місцях, просимо Вас повідомляти про подібні випадки на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Останнє оновлення на Четвер, 02 березня 2017, 12:54
 
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ