ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Допомога при надзвичайних ситуаціях.
PDF Друк e-mail

Виконуючи одне із своїх статутних завдань – надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок надзвичайних ситуацій, - Товариство завжди оперативно реагує на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру будь-якого рівня в області, Україні і за її межами.
Повінь у Закарпатті,  землетрус в Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії та Японії, збройні конфлікти у Придністровї, обледеніння на Вінниччині, повінь у Могилів - Подільському, Мурованокуриловецькому, Япільському районах, масштабні пожежі в с. Вороновиця Вінницького району та в с. Жежелів Козятинського району далеко не всі випадки, коли працівники та волонтери Червоного Хреста Вінниччини організовували збір пожертв та, при необхідності, виїздили в зони лиха.
Унікальною за своєю довготривалістю є Міжнародна Чорнобильська програма. Коли про вибух на ЧАЕС мало кому ще було відомо, червонохрестівці вже почали надавати допомогу потерпілим. Більше тисячі громадян, евакуйованих із зони аварії, пройшовши відповідну реєстрацію та медичне обстеження отримали в обласній  організації Червоного Хреста допомогу в розмірі 50 карбованців. При необхідності допомога надавалась одягом, взуттям, продуктами харчування. Силами патронажної служби та волонтерами Товариства надавалась медико-соціальна та психологічна допомога одиноким громадянам похилого віку, які, залишивши все нажите за багато років, без здоров’я і підтримки близьких переселились на Поділля. Спеціальні бригади із працівників Червоного Хреста проводили радіологічний скринінг продуктів харчування, а також забруднених територій. З цією метою Немирівській районній організації Товариства було виділено автомобіль «Нива». В село Нові Обіходи, яке було спеціально розбудоване для переселенців, Червоний Хрест виділив посаду патронажної сестри. Зараз патронажна служба обласної організації Товариства надає медико-соціальні послуги більш як 400 підопічним, які мають статус «чорнобильців».
Товариство Червоного Хреста, в рамках статутної діяльності, займається навчанням населення навичкам першої домедичної допомоги. Пріоритетність  цього напрямку зумовлена загальним нестабільним станом техногенної та природної безпеки,  високою аварійністю на дорогах.
На базі обласної організації Товариства створений клас для проведення занять по затверджених програмах.

Навчання населення наданню першої допомоги

 

Повінь Мог-Подільський, Ямпіль

 

Допомога при пожежі

 

 
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ