ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

У Вінницькій ОО ТЧХУ фінішував проект «Україна – громадський неспокій»
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 27 липня 2016, 13:24

Про підсумки проекту під час прес-конференції в середу, 27 липня, розповіли координатор проекту «Україна – громадський неспокій» Олена Педорук, голова Вінницької ОО ТЧХУ Сергій Глухенький, заступник голови громадського об’єднання «Спільна справа» Світлана Дмитрієва та головний спеціаліст відділу адресної допомоги Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Ірина Махначова.

Проект тривав з 16 червня по 10 липня та відбувався з метою поліпшення умов життя та соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей. Проектом була передбачена видача продуктових ваучерів мережі «Сільпо» малозахищеним категоріям громадян з числа внутрішньо-переміщених осіб. Донор визначив певні категорії малозахищених осіб, які змогли отримати допомогу. На Вінниччині ваучери еквівалентом в 1000 гривень отримали 1500 осіб, з яких 406 – члени багатодітних родин, 317 – інваліди всіх груп, 545 – одинокі годувальники з дітьми, 232 – люди старше 65 років. У Вінниці ваучери отримала 571 людина, у Вінницькій області  - 929 людей з числа ВПО. 

В Жмеринці та Тульчині представники Товариства Червоного Хреста видали сертифікати внутрішньо-переміщеним особам, яким важко приїхати до Вінниці. Таким чином сертифікати отримали 70  осіб. Крім того 3 багатодітні родини отримали від Вінницької ОО ТЧХУ гігієнічні набори, ще 15 – памперси для дорослих. Вінницька ОО ТЧХУ отримала 94 подяки від людей, які отримали ваучери. 

Обласна організація Товариства вирішує питання щодо надання медико-соціальної, психологічної та адресної матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам починаючи з травня 2014 року. Станом на 1 липня 2016 року допомогу отримали 4160 осіб на загальну суму 610 тис. 590 грн. (не враховуючи 1500 осіб, які отримали ваучери). 

Крім того, восени 2014 р. червонохрестівцями Вінницької області до м. Маріупіль  було відправлено 33,8 тон овочів. Там місцеві червонохрестівці розподілили овочі серед тих, хто найбільше постраждав внаслідок військових дій, а також серед самотніх літніх людей, які втратили рідних і потребують допомоги. Збір овочів проводиться щорічно в рамках учнівської акції милосердя «П’ять картоплин». 

В минулому році викладачі та студенти Донецького національного університету отримали 2200 кг картоплі. Також, у 2015 році, 179 осіб з числа ВПО отримали 2391 кг картоплі. 

Червонохресними організаціями області постійно проводиться робота по збору пожертв для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. До проведення таких заходів активно долучаються волонтери Товариства Червоного Хреста.

Останнє оновлення на Середа, 27 липня 2016, 13:32
 
Волонтер Червоного Хреста провела майстер-клас з надання першої допомоги для учасників молодіжного табору «Подільський Артек»
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 20 липня 2016, 02:00

З 4 по 8 липня в дитячому  таборі «Подільський Артек», що поблизу міста Ладижин відбувся 2-ий молодіжний табір-форум «Молодь Вінниччини – інвестиція у майбутнє». Близько 120 ініціативних юнаків і дівчат з усієї області протягом п’яти днів здобували цікавий досвід, нові знання та нових друзів, працюючи з тренерами та розробляючи у тематичних групах свої пропозиції до подальшого розвитку молодіжного середовища регіону. 7 липня до учасників форуму завітав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Активісти презентували очільнику Вінниччини розроблені у рамках табору-форуму власні проекти за напрямами громадської активності, неформальної освіти молодих людей, міжнародної співпраці та проекти національно-патріотичного спрямування, взаємодії молоді з органами влади.

В рамках молодіжного табору волонтер Вінницької ОО ТЧХУ Олена Бессараба провела для учасників табору майстер-клас з надання першої допомоги при втраті свідомості та опіках. 

Останнє оновлення на Середа, 20 липня 2016, 10:30
 
Загони швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України чергували на Міжнаціональній прощі в Тернопільській області
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Понеділок, 18 липня 2016, 13:41

Протягом двох днів, 16-17 липня, загони швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України чергували на Міжнаціональній прощі в Марійському центрі в Зарваниці на Тернопільщині. У загальнонаціональній прощі до Зарваниці взяло участь близько 150 тисяч прочан. Віряни йшли пішки з Тернополя до Зарваниці 60 км. Під час ходи одну з колон, в якій йшли1,5 тисячі прочан, супроводжували четверо червонохрестівців Тернопільського загону, які надавали першу медичну допомогу потерпілим. Загалом в чергуванні взяли участь 12 червонохрестівців: 5 з Тернополя, 4 з Маріуполя, 2 з Вінниці та 1 з Білої Церкви. Протягом двох днів члени зведеного загону швидкого реагування допомогли більше 3000 постраждалим. Загонівці надали першу допомогу постраждалим з порушенням мозкового кровообігу, тепловим та сонячним ударом, випадками аритмії, порушенням тиску, розтягненням м’язів, болями в суглобах та при пошкодженні шкіри стоп. Крім того, загонівці врятували з натовпу жінку, в якої стався епілептичний припадок під час свічкової ходи, оточили її кільцем безпеки, супроводили до швидкої та надали психо-соціальну допомогу. Загалом червонохрестівці надали першу медичну допомогу та супроводили до швидкої 6 осіб з епілептичними припадками.

Голова Тернопільської ОО ТЧХУ Олександра Бригадир висловлює щиру подяку колегам з інших областей за допомогу в чергуванні під час Міжнаціональної прощі.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 липня 2016, 13:53
 
Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує видачу ваучерів внутрішньо-переміщеним особам
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 01 липня 2016, 09:46

В понеділок, 4 липня, Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує міжнародний проект «Україна – громадський неспокій» з видачі продуктових ваучерів внутрішньо-переміщеним особам.

Донор розширив перелік категорій внутрішньо-переміщених осіб, які зможуть отримати продуктові ваучери мережі магазинів «Сільпо» еквівалентом 1000 гривень. З 4 липня отримати продуктові ваучери зможуть наступні категорії:

  1. Багатодітні сім’ї (троє та більше дітей до 18 років) за наявністю паспорту; документу, який засвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  2. Інваліди 1-ї, 2-ї та 3-ї груп, за наявністю паспорту та пенсійного посвідчення із зазначенням групи інвалідності, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  3. Годувальники з дітьми до 18 років за наявністю паспорту; довідки з УТСЗН, яка посвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  4. Люди похилого віку (65 та більше років) за наявністю паспорта; пенсійного посвідчення; довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  5. Діти-сироти за наявністю документу, який підтверджує статус сироти, довідка з місця навчання, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  6. Люди з хронічними захворюваннями за наявністю довідки з лікарні, яка підтверджує діагноз, паспорту, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.
  7. Жінки, які виховують двох та більше дітей, але в силу певних життєвих обставин не проживають з чоловіком  - за наявності паспорту, довідки, яка підтверджує, що діти є внутрішньо-переміщеними особами, довідка з соцслужби, яка підтверджує, що жінка проживає лише з дітьми, довідка про статус переселенця з дійсним терміном дії.

Отримати більш детальну інформацію з приводу необхідних документів можна за телефонами: (0432) 61-10-93, 050 250 48 67 та 068 850 32 74. Видача ваучерів буде здійснюватись в приміщенні обласної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 12.


.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 липня 2016, 10:17
 
Керівник Бершадської станції переливання крові Олексій Дробінчук отримав Вищу нагороду Товариства Червоного Хреста України
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 17 червня 2016, 15:21

В п’ятницю, 17 червня, в концертній залі «Плеяда» відбулись урочистості до Дня медичного працівника. В заході взяли участь очільники міста та області, керівники медичних закладів, лікарі та медики-волонтери, які працюють на передовій.

Під час заходу керівник Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький привітав медиків зі святом та вручив Вищу нагороду Товариства Червоного Хреста України – «Почесну відзнаку» керівнику Бершадської станції переливання крові Олексію Дробінчуку за більш ніж 30-річну працю

Станіслав Бруня завідувач Ширмівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Погребищенського району Вінницької області отримав грамоту за відданість ідеалам доброти, милосердя та гуманізму.
Останнє оновлення на П'ятниця, 17 червня 2016, 15:54
 
Сторінка 11 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ