ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Розпочали роботу пункти обігріву
PDF Друк e-mail

Складні погодні умови перевели рятувальників Вінниччини у посилений режим роботи. Ліквідовуючи наслідки  снігопаду, бійці оперативно-рятувальної служби  розчищають вулиці міст і дахи будинків, контролюють ситуацію на дорогах, вивільняючи із заторів та витягаючи із кюветів автомобілі. Зважаючи на зниження температури розгортають пункти обігріву.

 
Заходи з навчання населення першій допомозі
PDF Друк e-mail

Актуальність надання першої допомоги в Україні не викликає жодних сумнівів. Досить замислитися над такими цифрами: третину померлих від нещасних випадків можна було б повернути до життя, аби люди, котрі опинилися поруч, своєчасно відновили їм дихання. Вам доводилося бути свідком такої ситуації: людина непритомніє на вулиці чи в метро, навколо потерпілого збирається натовп, та навряд чи хтось перевірить пульс? А якщо зупинилося серце чи немає дихання, людина зазвичай помирає на очах перехожих.
Найперша причина – брак елементарних знань та спеціальних навичок.

 
ПРЕС-РЕЛІЗ
PDF Друк e-mail

Про відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом. Товариство Червоного Хреста України розглядає проблему боротьби з ВІЛ/СНІДОМ, передусім, як проблему відповідальності суспільства загалом, і кожного громадянина зокрема, не тільки за своє життя, а й за майбутнє  держави. Адже більшість людей ставляться до інфікованих, або наркотично залежних негативно, навіть агресивно. Товариство вкотре піднімає широку тему прав та захисту тих, хто знаходиться під тиском стигми та дискримінації.         

    З метою поширення інформації з цих питань серед населення та протидії дискримінаційному ставленню до людей, вражених ВІЛ червонохресні організації проводять різні інформаційні заходи: конкурси плакатів, засідання «круглих столів», «свічкові ходи» в пам’ять про тих, хто помер від цієї недуги, розповсюдження листівок, буклетів на центральних вулицях та площах міст, в навчальних закладах, тематичні вікторини «Що ти знаєш про СНІД?» До проведення заходів активно залучаються волонтери Товариства з числа учнівської та студентської молоді.
Четвертий рік поспіль обласна організація Товариства за фінансової і експертної підтримки Американського Червоного Хреста реалізує проект протидії ВІЛ-інфекції серед ув’язнених 5-ти установ  пенітенціарної служби у Вінницькій області.

 

<< Початок < 21 22 24 Наступна > Кінець >>

Сторінка 24 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ