ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

У Вінниці відбулись триденні навчання загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 08 серпня 2017, 14:13

В п’ятницю, 4 серпня, у Вінниці розпочався щорічний зліт загонів швидкого реагування (ЗШР) Товариства Червоного Хреста України. Захід зібрав 22 членів ЗШР з Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей. В перший день навчань фахівці психологічної служби, а також радіохімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Вінницькій області продемонстрували алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Також учасники прослухали лекцію з мінної безпеки та взяли участь у тренуванні-симуляції, під час якого відпрацювали алгоритм дій при допомозі дітям внаслідок вибуху. Тренування проходили на базі дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос».
В другий день навчань, 5 серпня, на базі інженерного містечка Державного пожежно-рятувального загону №1 відбулися заплановані практичні заняття із залученням аварійно-рятувального автомобіля аварійно-рятувального загону спеціального призначення, піротехнічної служби та кінолога. Члени ЗШР Товариства Червоного Хреста прослухали лекцію стосовно правил поводження із вибухонебезпечними предметами та умов пошуку людей в екстремальних умовах. Спільно з рятувальниками червонохрестівці практично відпрацювали найбільш складні завдання в умовах, максимально наближених до реальних.
Протягом останнього дня навчань, 6 серпня, на водолазній станції ГУ ДСНС у Вінницькій області волонтери Товариства Червоного Хреста України прослухали лекцію про правила порятунку людей на воді та практично відпрацювали надання першої допомоги потопаючим.
Тренування проходили в дружній атмосфері, учасники здобули багато необхідних знань та змогли вдосконалити навички надання першої допомоги потерпілим в різних ситуаціях.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 14:17
 
Червоний Хрест провів майстер-клас з першої допомоги для пасажирів потягу «Труханівська Січ»
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 25 липня 2017, 02:00

У Вінниці Червоний Хрест провів майстер-клас з першої допомоги для пасажирів Потягу Єднання України «Труханівська Січ». 21 липня до Вінниці прибув Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Серед пасажирів потягу - внутрішньо переміщені особи, діти зі сходу та діти військовослужбовців. У Вінниці вони ознайомились з історією та визначними місцями міста. В рамках подорожі, учасники побували на навчаннях загону спеціального призначення ДСНС, під час яких учасники загону швидкого реагування Червоного Хреста провели для присутніх майстер-клас з першої допомоги. Діти дізнались, як діяти при втраті свідомості, зробити серцево-легеневу реанімацію та мали змогу попрактикуватись на фантомах.


Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 14:05
 
Зведений загін швидкого реагування чергував на Міжнаціональній прощі в Зарваниці.
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Понеділок, 17 липня 2017, 02:00

Протягом двох днів, 15-16 липня, загони швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України чергували на Міжнаціональній прощі в Марійському центрі в Зарваниці на Тернопільщині. Цього року у загальнонаціональній прощі взяли участь близько 100 тисяч прочан. Віряни йшли пішки з Тернополя до Зарваниці 60 км. 
В чергуванні взяли участь члени загонів швидкого реагування з Тернополя, Вінниці та Івано-Франківська. Протягом двох днів члени зведеного загону швидкого реагування допомогли більше 1000 постраждалим. Загонівці надали першу допомогу людям з порушенням мозкового кровообігу, тепловим та сонячними ударами, випадками аритмії, порушенням тиску, розтягненням м’язів, болями в суглобах та при пошкодженні шкіри стоп. Крім того, волонтери надали першу допомогу двом людям, в яких стався приступ епілепсії, та передали їх лікарям швидкої допомоги. 
Цьогоріч проща присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-річчю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. В ніч на 16 липня відбувся багатотисячний похід паломників із запаленими свічками від парафіяльного храму Зарваниці до місця появи Богородиці.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 13:58
 
Волонтери Червоного Хреста провели майстер-клас з першої допомоги на базі «Подільського Артеку»
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 11 липня 2017, 02:00

З 26 червня по 5 липня в м. Ладижин на базі «Подільського Артеку» за сприяння Міністерство молоді та спорту України відбувся молодіжний стаціонарний вишкільний табір «Берег Ріки». Окрім розваг, учасники мали багато інформативних гуртків та пройшли вишкіл КВДЧ; поспілкувались з професіоналами і дізнались, що означає «тайм менеджмент» і «проектний менеджмент», що означає «медіа грамотність» та «фандрейзинг». 
Крім того учасники також набули навичок надання першої допомоги за сприянням Товариства Червоного Хреста України та отримали сертифікати про проходження 12-годинного курсу з першої допомоги.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 13:55
 
Волонтери Червоного Хреста чергували під час святкування Івана-Купала
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 11 липня 2017, 02:00

У Вінниці волонтери Червоного Хреста чергували під час святкування Івана-Купала. 7 липня на Вишенському озері вінницька молодь влаштувала водяну битву. Окрім цього, на березі було облаштовано спортивну зону та зону відпочинку, де всі бажаючі могли пограти у волейбол, або ж просто відпочити, взявши участь в різних майстер-класах. Члени загону швидкого реагування здійснили патрулювання території та провели майстер-клас з першої допомоги для вінничан.


Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 13:51
 
Сторінка 3 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ