ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

До Вінниці з моніторінговим візитом завітав представник Американського Червоного Хреста
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Четвер, 08 червня 2017, 15:04

У вівторок, 30 травня, до Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України у складі делегації завітав регіональний представник Американського Червоного Хреста Мартин Жан Франсіз Бевало. Мета візиту – контроль за реалізацією та вирішення питання подальшого розширення проекту «Життя триває», який здійснюється за фінансової підтримки Американського Червоного Хреста. Проект має на меті попередження розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу в пенітенціарній системі і реалізується протягом 8 років Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за погодженням із управлінням Департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області. Під час візиту Мартин Жан Франсіз Бевало зустрівся з координаторами та учасниками проекту, а також поспілкувався з бенефіціарами під час візиту до однієї з пенітенціарних установ.

Практикою  Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця донорська організація для подальшого фінансування проекту має здійснити моніторинговий візит у пілотний проект, щоб переконатись у правильності витрат коштів, наданих донором. Цей моніторинговий візит допоможе залучити додаткові ресурси для розширення програм протидії ВІЛ/СНІД в пенітенціарній системі.

Останнє оновлення на Четвер, 08 червня 2017, 15:08
 
Чергування в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Четвер, 08 червня 2017, 15:01

9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні загін швидкого реагування Червоного Хреста Вінниччини чергував під час покладання квітів до Меморіалу слави. В патрулюванні взяли участь 6 членів загону швидкого реагування. Під час акції до загонівців звернувся вінничанин зі скаргами на погане самопочуття. Постраждалому виміряли тиск та направили до карети швидкої допомоги, яка також чергувала під час покладання квітів на Європейській площі. Загалом патрулювання пройшло спокійно.

Останнє оновлення на Четвер, 08 червня 2017, 15:03
 
Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Четвер, 08 червня 2017, 14:54

8 травня, до Всесвітнього дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у Вінниці відбувся святковий флеш-моб. Голова Червоного Хреста Вінниччини Сергій Глухенький, волонтери та учасники загону швидкого реагування поклали квіти до пам'ятника та стели М. І. Пирогова, який є фундатором залучення сестер милосердя на допомогу пораненим і хворим.

Останнє оновлення на Четвер, 08 червня 2017, 15:00
 
99 років гуманності
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Четвер, 20 квітня 2017, 10:24

18 квітня 2017 року виповнюється 99 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації. Її основне завдання – сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я.

Взявши на себе з перших днів існування – з 1918 року – благородну місію турботи про здоров`я людей та їхнє благополуччя, Товариство продовжує пропагувати Основоположні принципи Міжнародного руху Червоного Хреста, а також цінності, непідвласні часу – милосердя, людяність, співчуття.

За майже вікову історію своєї діяльності Товариство Червоного Хреста України пройшло визначний шлях, насичений мільйонами благородних вчинків, спрямованих на допомогу найуразливішим громадянам та постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів. Окреслимо основні віхи діяльності Товариства.

У 1918 році в Києві 18 квітня відбувся І З’їзд Товариства Червоного Хреста України. Саме ця дата є початком роботи Українського Червоного Хреста як самостійного національного товариства. У 1920-ті роки Товариство організовує тисячі безкоштовних їдалень для бідних, надає населенню мільйони продовольчих пайків.

У 1930-ті роки Червоний Хрест України мав в своїй власності 119 медичних, 206 профілактичних та дитячих закладів, четверту частину всіх протитуберкульозних диспансерів, 36 оздоровчих установ, 800 лазень, 300 фельдшерсько-акушерських пунктів, 400 аптек і магазинів санітарії та гігієни.

У 1941-1945 роках під час Другої Світової війни Товариство підготувало та відправило на фронт понад 100 тисяч медичних сестер, санінструкторів та сандружинниць. В цей час Червоний Хрест також став ініціатором безоплатного донорства. Подвиг 17 українських сестер милосердя, учасниць бойових дій відзначений медаллю імені Флоренс Найтінгейл – вищою нагородою Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Нині в Україні 23 медичних сестри увінчані цією найпрестижнішою світовою відзнакою за виняткове милосердя у повоєнний і мирний час.

У 1961 році було створено патронажну службу Товариства для медико-соціальної підтримки малозахищених верств населення.

У 1986 року більш ніж 10 тисяч активістів, членів санітарних постів і дружин Червоного Хреста взяли участь у евакуації і розселенні постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Постраждалі отримали медико-соціальну, психологічну та матеріальну допомогу. Було розподілено 7 тисяч тон продуктів харчування, 105 тон сухого молока, полівітамінів, левотироксін.

У 1990 році за ініціативи Червоного Хреста України почала діяти комплексна Чорнобильська програма. Пересувні діагностичні бригади Червоного Хреста проводили обстеження постраждалого населення, вели просвітницьку роботу серед населення постраждалих регіонів. На підтримку гуманітарних програм для постраждалого від аварії на ЧАЕС населення Червонохрестний рух залучив понад 35 млн. доларів США.

У 1992 році Президент України видав «Указ про Товариство Червоного Хреста України», за яким воно визнається єдиним національним Товариством Червоного Хреста України на території нашої держави, уповноваженим сприяти органам державної влади в їхній діяльності в гуманітарній сфері.

У 1993 році Товариство отримало офіційне визнання Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Женеві і стало повноправним членом Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. У 2002 році був прийнятий Закон України «Про Товариство Червоного Хреста України», яким регулюється діяльність Товариства Червоного Хреста України, визначається його правовий статус та правові засади діяльності.

З 2013 року Товариство працює в особливому режимі. Створено загони швидкого реагування для надання допомоги постраждалим під час громадського неспокою, особливо в Києві, Харкові, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Вінниці і Вінницькій області. Товариство зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту та Криму, а також продовжує допомагати вразливим категоріям населення. За період 2014 р. – 1 квітня 2017 р. Товариством була надана гуманітарна підтримка постраждалим від збройного конфлікту на сході України на загальну суму близько 500 млн. грн. (продукти харчування, одяг, взуття, предмети побуту, ремонт будинків, засоби гігієни, медикаменти, лікування, оздоровлення), в тому числі – медичним закладам, де перебувають на лікуванні поранені внаслідок збройного конфлікту, на суму близько 85 млн. грн.

Сьогодні Товариство Червоного Хреста України визначило та реалізує такі пріоритетні напрямки діяльності: надання медичної, соціально-побутової, матеріальної та іншої допомоги одиноким малозабезпеченим ветеранам та інвалідам війни і праці, хворим громадянам похилого віку, дітям-сиротам, багатодітним неповним сім`ям, мігрантам, біженцям, внутрішньо переміщеним особам, що постраждали внаслідок подій у Криму і військового конфлікту на сході України та надзвичайних ситуаціях природнього і техногенного характеру, проведення санітарно-просвітницької роботи, немедичного догляду хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, розвиток волонтерського руху, пропаганда основних положень міжнародного гуманітарного права та інші. Зі світом діяльності за 2016 роком можна ознайомитися за посиланням: redcross.org.ua/2017/03/summaries.

Товариство Червоного Хреста України народилося у той час, коли люди дуже потребували захисту, допомоги, співчуття. За 99 років діяльності Товариство ствердило свою гуманітарну роль у суспільстві, ставши надійною опорою та організацію, куди люди можуть звернутися за підтримкою у найскрутніші часи.

Останнє оновлення на Четвер, 20 квітня 2017, 10:27
 
Акція "Бог багатий милосердям"
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:44

В рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста в Тульчині відбулась благодійна мистецька акція «Бог багатий милосердям». В приміщенні районного будинку культури відбувся благодійних двогодинний концерт, в якому взяли участь провідні колективи м. Тульчин. Голова Тульчинської РО Галина Бондаренко та голова Вінницької ОО Сергій Глухенький подякували присутнім за співпрацю та вклад в благодійну справу Червоного Хреста. Під час концерту, волонтери Червоного Хреста Тульчинської РО розповсюджували благодійні сертифікати серед учасників заходу та пересічних громадян. Під час акції було зібрано 3200 гривень, які були передані на рахунок Тульчинської РО ТЧХУ. Кошти будуть направлені на допомогу вразливим категоріям населення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:49
 
Сторінка 5 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ