ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 04 січня 2017, 15:10

Якщо Ви втратили зв’язок з Вашими рідними, ми можемо допомогти.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України допомагає відновити контакти між членами родин, розлучених внаслідок війн, збройних конфліктів, стихійних лих, природних і техногенних катастроф або міграції.

Звертайтесь до нас  - ми допоможемо Вам:

  1. Заповнити разом заяву про розшук. Детальна інформація, надана Вами допоможе нам у пошуку.
  2. Після отримання від Вас інформації про місце, де, на вашу думку, перебуває член Вашої родини, ми зв’яжемось з нашими колегами в цьому регіоні та передамо дані для пошуку.
  3. Ми не можемо гарантувати успіх пошуку, але зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам.

Головна перевага Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, що має особливе значення для розшуку, полягає в тому, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста та національні товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця в світі,  працюючи разом згідно положень Женевських конвенцій, Додаткових Протоколів та основоположних принципів Руху, складають Всесвітню Мережу Червонохресного Руху з відновлення родинних зв’язків.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України була створена у червні 1992 року і є офіційно визнаною службою в Україні, яка безкоштовно згідно з міжнародними правилами здійснює заходи по встановленню долі членів родин, які постраждали внаслідок збройних конфліктів та інших надзвичайних ситуацій в світі.

Звернутись із заявою щодо розшуку зниклих рідних можна у Вінницьку ОО ТЧХУ за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 12. Тел.: (0432) 61 10 93. 

Останнє оновлення на Понеділок, 30 січня 2017, 10:56
 
Тренінг з першої допомоги
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 28 грудня 2016, 02:00

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся тренінг з першої допомоги. Тренер Вінницької ОО ТЧХУ Юрій Марценюк та інструктор Олена Григор’єва прочитали 12-годинний курс для студентів вишу. Всі учасники здобули необхідні знання та отримали сертифікати.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 січня 2017, 15:33
 
Вифлеємський Вогонь Миру
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 20 грудня 2016, 02:00

На свято Святого Миколая, 19 грудня, Вінницькі пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру голові Вінницької ОО ТЧХУ Сергію Глухенькому та колективу обласної організації. Дякуємо!
Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки пластуни.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 січня 2017, 15:30
 
У Вінницькій області припинила роботу Патронажна служба Червоного Хреста
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:13

У зв’язку з припиненням державного фінансування служби без опіки залишились 3000 людей.

 З 15 грудня припинила роботу Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області. У зв’язку з припиненням фінансування служби за рахунок бюджету МОЗ у Вінницькій області було скорочено 114 патронажних сестер Червоного Хреста, які опікувались одинокими людьми похилого віку. У зв’язку зі скороченням без опіки залишились 3000 одиноких людей похилого віку. Понад 20% підопічних є лежачими хворими, які потребують стороннього догляду.  

Через скорочення патронажних сестер під загрозою закриття опинились  2 медико-соціальних центри та 7 кімнат, які працюють в регіоні та надають медико-соціальну допомогу населенню. Центри та кімнати медико-соціальної допомоги в зимовий період слугують пунктами обігріву для мало захищених категорій населення та громадян без постійного місця проживання. 

«Закриття патронажної служби призведе до того, що підопічні Червоного Хреста залишаться без відповідної допомоги та соціальної підтримки, що ще більше погіршить життєвий рівень літніх одиноких людей та інвалідів», - зазначає голова Вінницької ОО ТЧХУ Сергій Глухенький. 

Довідка: Патронажна служба  Товариства Червоного Хреста України була заснована у 1961 році. По всій Україні служба налічує 3 090 посад та має за мету, відповідно до Положення про патронажну службу ТЧХУ, надання медичної допомоги, догляду, соціально-побутового обслуговування одиноких престарілих та непрацездатних громадян, інвалідів, ветеранів війни та праці, а також проведення освітніх  та профілактичних програм серед населення.

Отримуючи державну підтримку у вигляді тільки заробітної плати (середня зарплата патронажної сестри Червоного Хреста – 1818 грн. на місяць, а молодшої патронажної сестри – 1507 грн. дані за 2016 рік), Товариство самостійно  забезпечує ресурсами роботу патронажної служби та надає матеріальну та натуральну допомогу підопічним: продукти харчування, засоби гігієни, одяг, взуття, ліки, грошові кошти. Крім медичної допомоги, патронажні сестри здійснюють індивідуальний догляд за хворими, вирішують багато питань, пов’язаних з наданням побутових послуг, організацією консультацій лікарів, влаштуванням пацієнтів до будинків-інтернатів.

 
Зустріч з представниками моніторингової місії ОБСЄ
PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 13 грудня 2016, 16:05

У вівторок, 13 грудня, Вінницьку обласну організацію ТЧХУ відвідали представники моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Під час зустрічі з керівництвом обласної організації гості провели моніторинг надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам. Сторони обговорили процес реалізації проекту «Україна  - громадський неспокій», важливість його впровадження для бенефіціарів та потреби ВПО в регіоні. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 грудня 2016, 16:10
 
Сторінка 9 з 24
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ