ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Міжнародна діяльність
PDF Друк e-mail

Міжнародна діяльність Товариства спрямовується  на залучення  можливостей Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, національних товариств зарубіжних країн, міжнародних інституцій та фондів до зміцнення свого потенціалу і виконання міжнародних програм.
У минулому за фінансової підтримки Міжнародної Федерації ТЧХ і ЧП надавалась адресна допомога потерпілим від обледеніння на Вінниччині, повені в Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому та Ямпільському районах. Надходили гуманітарні вантажі від національних товариств Канади, Англії, Японії, Швеції, Польщі, Чехії, Франції.
За сприяння Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця протягом трьох років в Якушинецькому профтехучилищі  реалізувався проект «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед малолітніх засуджених». Крім проведення пропагандистських заходів училищу передані миючі засоби, засоби особистої гігієни, вітаміни, дезінфікуючі засоби.
На даний час в області втілюється в життя 2 міжнародних програми: 
1. З липня 2009 року і по теперішній час  за фінансової підтримки Американського Червоного Хреста реалізується програма «Попередження ВІЛ-інфекції/СНІДу та підтримка здоров’я засуджених» у п’яти виправних колоніях Вінницької області. Нашими партнерами є Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, обласний протитуберкульозний диспансер, наркодиспансер «Соціотерапія».
Проводяться інформаційні лекції, тренінги. Засуджені мають змогу пройти тестування на ВІЛ-інфекцію з допомогою швидких тестів, отримати консультації вузьких спеціалістів  з приводу стану свого здоров’я. Засуджені, які мають ВІЛ-позитивний статус, отримують соки, вітаміни, проднабори, а також засоби особистої гігієни.
2. 3 червня 2009 року за сприяння Данської Ради з питань біженців діє програма «Правовий та соціальний захист дітей, що шукають притулку, та дітей біженців в Україні»
Товариство Червоного Хреста, як співзасновник проекту, надає  неповнолітнім без супроводу різнобічну допомогу в  рамках соціального компоненту проекту, допомагає дітям в орієнтації та адаптації в українському суспільстві.
Обласна організація Товариства співпрацює з Державною міграційною службою, Вінницькою правозахисною групою та іншими партнерським організаціями.
Працівники проекту здійснюють моніторинг ситуації з дітьми-шукачами притулку та дітьми-біженцями в області.
З початку реалізації програми на Вінниччині зареєстровано близько 100 осіб – неповнолітніх шукачів притулку. Усі вони вихідці із Сомалі, перебувають на території України без супроводу дорослих.
В рамках програми, для швидшого поновлення родинних зв’язків та з метою возз’єднання родин діти мають змогу зробити телефонний дзвінок додому – повідомити про своє місце перебування, написати лист близьким родичам – Послання Червоного Хреста (яке передається тільки по каналах Червоного Хреста та Червоного Півмісяця), повідомити в Посольство про своє місце перебування.

Програма діти-біженці

 

 

Програма профілактика ВІЛ в тюрмах

 

 

 
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ