ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Патронажна служба Червоного Хреста
PDF Друк e-mail

Для надання медичної допомоги, догляду, соціально-побутового обслуговування одиноких  непрацездатних громадян похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, інших соціально-незахищених категорій населення створена Патронажна служба Червоного Хреста.
Силами 109 патронажних медичних сестер та молодших сестер милосердя медико-соціальні послуги  вдома  надаються щорічно більш як 3000 громадянам. З них лежачих хворих 22,5%.
Спільно з державною службою зайнятості 13 років поспіль втілюється в життя започаткована на Вінниччині програма «Денний стаціонар на дому». Її мета  -  залучити тимчасово безробітних людей до роботи по догляду за тими громадянами похилого віку, які знаходяться на обліку в Товаристві Червоного Хреста і потребують сторонньої допомоги. В середньому протягом року на посадах соціальних робітників щоденно працює більш 100 тимчасово безробітних. Їх послугами протягом року охоплюється 1500 осіб і, що важливо, переважно у сільській місцевості.
Актуальним є створення центрів та кімнат медико-соціальної допомоги для малозахищених категорій населення.
Зараз в області працює 2 медико-соціальних центри та 7 кімнат. З них в жовтні минулого року відкрита кімната у м. Погребище на базі районного територіального центру. Нещодавно кімната медико-соціальної допомоги відкрита у Жмеринці. Рішенням сесії міської ради Товариству Червоного Хреста виділено приміщення в густонаселеному житловому масиві міста, і що важливо, віддаленому від території лікарні.
Заслуговує на увагу й той факт, що центри та кімнати медико-соціальної допомоги в зимовий період слугують як пункти обігріву для мало захищених категорій населення та громадян без постійного місця проживання.
Одним із актуальних питань є надання медичної та першої долікарської допомоги населенню, яке проживає в невеликих селах та хуторах, де немає державних лікувальних закладів будь-якого рівня. Тим більше, що там проживають люди переважно похилого віку.
У таких селах доцільно створювати громадські пункти першої допомоги Червоного Хреста.
З метою надання адресної матеріальної допомоги мало захищеним категоріям населення на базі організацій Червоного Хреста створені банки речей першої необхідності (одяг, взуття тощо).

Патронажна служба Червоного Хреста

 

 
Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ