ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

 

Донорство крові та її компонентів
PDF Друк e-mail

23 червня 1995 року Верховною Радою прийнятий Закон України «Про донорство крові та її компонентів», який на державному рівні регулює відносини, пов’язані з розвитком донорства крові та її компонентів, забезпеченням комплексу соціальних, економічних, правових і медичних заходів щодо організації донорства в Україні та задоволення потреб охорони здоров’я в донорській крові, її компонентах і препаратах.
Працівники та волонтери Червоного Хреста здійснюють роботу по залученню громадян до лав донорів, пропагуванню серед населення безоплатного донорства крові та її компонентів, вшануванню донорів, наданню, у разі необхідності, медико-соціальної та адресної допомоги.
Червоний Хрест –  єдина організація, яка має архівні дані по присвоєнню донорам звання Почесний донор СРСР включно з 1973 року.
На сьогодні Почесні донори України та, згідно Закону, Почесні донори СРСР отримують суттєву добавку до пенсії. Однак, серед тих громадян, яким присвоїли звання Почесний донор СРСР є багато таких, які з різних причин втратили відповідні документи. Дякуючи нашому архіву вони мають змогу відновити свій донорський статус та користуватись пільгами.

 

Вшанування Почесних донорів

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса
Україна м.Вінниця ,
вул.Грушевського, 12
(0432) 61-10-93Телефон:
Приєднуйтесь до нас:
Сайт створено за сприяння ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ